+48 784 355 472 (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

Specjaliści

Jesteśmy, żeby Ci pomóc

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Aleksandra Lubikowska

mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując wiele lat w Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Klinice LMC - Psychoterapia Poznań. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na UAM w Poznaniu. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Pełniła funkcję Przewodniczącej Ogólnopolskiego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Autorka licznych artykułów naukowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Monika Adamska

mgr Monika Adamska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, terapia małżeńska i par)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie pracy z pacjentem głównie zdobywała jako asystent psychoterapeuty w Hestía Centro Internacional de Psicoterapia w Barcelonie, w trakcie stażu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie na oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym oraz prowadząc własną praktykę od 2017 roku.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, jest w trakcie 4 – letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, jest magistrem psychologii przy SWPS w Poznaniu oraz ukończyła semestr na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie również prowadząc badania nad skutecznością komunikacji zespołowej.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Kozaczek

mgr Anna Kozaczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz Klinice LMC, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM w Poznaniu. Ukończyła IV-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także szkolenie z Analizy Transakcyjnej w ośrodku AION w Poznaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Katarzyna Porzuczek

mgr Katarzyna Porzuczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji i specjalistka terapii uzależnień. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii zdrowia.Szkolenie terapeutyczne odbywała w Poznawczo-Behawioralnej Szkole Terapii Uniwersytetu SWPS. Ukończyła 650 godzinne Studium Terapii Uzależnień, rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Agata Gozdowska

mgr Agata Gozdowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli oraz dzieci i młodzież)

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii klinicznej. Szkolenie terapeutyczne odbywała w Poznawczo-Behawioralnej Szkole Terapii Uniwersytetu SWPS. Odbyła różnego rodzaju kursy i szkolenia w zakresie terapii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Gnieźnie.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Joanna Kaminiak

mgr Joanna Kaminiak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując w Centrum Medycznym Scanmed, placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz na stażach na oddziałach psychiatrycznych. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunkach psychologia oraz konitywistyka na UAM w Poznaniu. Pracuje pod stałą superwizją w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Nieustannie doskonali warsztat swojej pracy uczęszczając na seminaria, konferencje naukowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Sylwia Wesołowska

mgr Sylwia Wesołowska

Psycholog, Psychoterapeuta
Terapia par i małżeństw

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii klinicznej. Szkolenie I Stopnia Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin odbywała w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Autyzmem ProFuturo i Zakładzie Karnym w Rawiczu. Jest członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, pracuje pod stałą superwizją.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Barbara Lubikowska

mgr Barbara Lubikowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeuta. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i prywatnym gabinecie. pracując z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą i dorosłymi oraz parami. W Klinice LMC świadczy szereg usług: przede wszystkim psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i rodzin, dzieci i młodzieży, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog.

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka

 

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka